Przegląd jesiennej ramówki i kinowe plany.

Liście zaczynają być kolorowe, robi się powoli zimniej i jakoś tak ciemno, więc jest to najlepszy czas, żeby się zaszyć w kącie łóżka i odpalić seriale lub udać się to kina, żeby umilić sobie jakoś czas. Jesienny sezon telewizyjno-kinowy uważam oficjalnie za otwarty. Trzeba się dowiedzieć co nowego, co powraca, a co sprawi, że będziemy płakać ze smutku lub śmiechu.

#POWROTY 

Jesień to przede wszystkim powrót naszych ukochanych seriali i różnego rodzaju show.  Nie da się zobaczyć wszystkiego, ale najważniejsze, żeby znaleźć coś dla siebie. Sama oglądam dość sporo, zazwyczaj przez internet, mogę Wam polecić kilka programów i to właśnie przy nich pojawi się krótki komentarz. Resztę oglądałam kiedyś lub jest to serial/show kultowy i tu podam tylko stację i godzinę kiedy „leci”.

 • Voice of Poland VII- TVP 2, sobota 20.05 – wróciłam do oglądania tego show, bo zmienili jury. Teraz gdy zasiada tam Piasek i Natalia Kukulska całe show nabrało świeżości.
 • Rodzinka.pl- TVP2, piątek 21.40
 • Ranczo- TVP 1, niedziela 20.25

 

 • Przyjaciółki – Polsat, czwartek 21.10 – bardzo wciągnęłam się w historie 4 głównych bohaterek, każda z nich jest zupełnie inna, a zwroty akcji nie mają końca. Polecam każdej osobie, która ceni sobie przyjaźń
 • Top chef, gwiazdy od kuchni – Polsat, środa 20.45 – Przyznaję, ze w porównaniu do konkursu z zawodowymi szefami kuchni, ta edycja jest po prostu gorsza. Kto jednak nie lubi oglądać jak Wróżbita Maciej lata z patelnią? 😀
 • Twoja twarz brzmi znajomo, sobota 22.30

 

 • Singielka- TVN, poniedziałek-czwartek 20.55 – zdecydowanie jeden z najlepszych propozycji na tej liście. Uwielbiam Elkę i jej pokręconą osobowość, taka nasza własna Bridget Jones. Można się pośmiać i po prostu spędzić wesoło czas. Zdecydowanie mój wybór na jesień i wiosnę i TVN, grzecznie proszę, nie zepsujecie tego.
 • Masterchef- TVN, niedziela 20.25- dla fanów gotowania albo dla osób szukających show, które całkiem przyjemnie zabije godzinę niedzielnego czasu, to czemu nie ? Tylko ostrzegam osoby na diecie, oglądając ten program Wasza silna wola będzie wystawiona na próbę.
 • Druga szansa- poniedziałek 21.30

#nowości

No za wiele to nam tej jesieni nie proponują nowego albo może tego jakoś nie wychwyciłam.

 • Na noże- TVN, niedziela 21.30- kolejny program, który bazuje na gotowaniu, wyczuwam jakiś smakowity trend telewizyjny. (byleby nie przesadzić, prawda?)
 • The Good Place- NBC- miało się obyć bez serialów zagranicznych, które też bardzo lubię, ale nie wszystko jednocześnie. Ten serial jednak musiał sie tu znaleźć. Jest to zupełnie coś innego, serial, którego akcja zaczyna się po śmierci głownej bohaterki. Relacja piekło-niebo przedstawiona w bardzo zabawny i kolorowy sposób. Może czas spróbować czegoś innego.

#FILMY

Nie będę się tu za dużo rozwodzić. Pokażę Wam po prostu filmy, które mnie zaciekawiły swoją fabułą. Osądzicie je sami, bo przecież wspaniałe z Was bestyjki i sami ocenicie najlepiej.

UKRYTE PIĘKNO

 

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ

 

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU

KSIĘGOWY

INFERNO

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *